info@projektowaniestronsacz.pl    +48 790 24 70 94
menu

O nas

o strony WWW Nowy Sącz

Kim jesteśmy?

WEBnetic.pl to grupa ludzi zajmujących się szeroko pojętą technologią internetową. Świadczymy usługi zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przenieść do internetu Twój biznes, Twoje idee oraz wszystko co Ci jest potrzebne aby rozwijać firmę lub własne zainteresowania. Jednocześnie gwarantujemy, że poświęcimy maksymalnie dużo uwagi jeśli chodzi o zrozumienie Twoich celów biznesowych i potrzeb, aby strona internetowa, szablon Allegro lub aplikacja internetowa w pełni odpowiadały Twoim życzeniom, bez względu na to czy jesteś osobą prywatną, która chce podzielić się swoim hobby na ostatnio modnym blogu czy dużym podmiotem gospodarczym pragnącym sprzedawać swoje usługi i produkty w sklepie internetowym.

Co otrzymasz?

profesjonalna obsługa

1. profesjonalna obsługa

Twój projekt zostanie przygotowany zgodnie z Twoim opisem podanym przed przystąpieniem do reazacji, jak również zgodny z Twoimi uwagami, które możez zgłaszać na każdym etapie wykonywania zadania.

szkolenie

2. szkolenie

Do wybranych pakietów oferujemy szkolenia z Systemu Zarządzania Treścią na Twojej nowoczesnej stronie internetowej lub sprawnie funkcjonującym sklepie internetowym, jak również na przystępnie zaprojektowanym blogu za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie.

pomoc techniczna

3. pomoc techniczna

Po oddaniu projektu nie zostawiamy swoich klientów samych sobie. Nasze aplikacje objęte są gwarancją jakości. Jeśli pojawią się jakieś problemy z ich funkcjonawaniem lub zaistnieje potrzeba wytłumaczenia „jak coś zrobić” zawsze służymy nieodpłatną pomocą i wsparciem gwarancyjnym.

Dlaczego warto skorzystać z usług WEBnetic.pl?

Łatwość

Zlecając usługę WEBnetic.pl masz pewność, że realizacja Twojego projektu będzie dla Ciebie maksymalnie łatwa. My zajmiemy się wszytkim co jest potrzebne do realizacji zadania. Zarejestujemy domenę, czyli to pod jakim adresem będzie dostępna Twoja strona lub sklep internetowy. Utworzymy skrzynki mailowe oraz zajmiemy się umieszczeniem wszystkiego na serwerze.

Bez niespodzianek

Powierzasz swój projekt grupie profesjonalistów i pasjonatów internetu dlatego masz pewność że zostanie wykonany według najnowszych trendów i przed oddaniem zostanie dokładnie przetestowany.

Konkurencyjne ceny

Po dokładnej analizie Twoich życzeń doradzimy Ci czy w Twoim wypadku warto oprzeć się na gotowych rozwiązaniach "OpenSource", które pozwolą maksymalnie ograniczyć koszto projektu, czy też warto podjąć się pisania aplikacji "szytej na miarę", która będzie w maksymlny sposób dopasowana do Twoich założej lub coś pomiędzy.

Przystępność

WEBnetic.pl jest przygotowane do pracy zdalnej. Zamówienie projektu oraz dokładne omówienie szczegółów mogą odbywać się na odległość za pomocą internetu lub telefonu. W razie konieczności jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie na terenie Nowego Sącza, Piwnicznej-Zdroju, Grybowa i ich najbliższej okolicy.

Przyjazny

Jeśli chcesz wspólpracować z osobą, która będzie do Twoje dyspozycji na każdym etapie realizacji projektu, a nie z anonimową firmą to jesteś we właściwym miejscu.

Uniwersalność

Przygotowana przez WEBnetic.pl strona lub sklep internetowy będzie przystosowany do wyświetlania na różnych urządzeniach, począwszy od smartfony poprzed tablet a skończywszy na laptopach czy komputerach stacjonarnych